Ankara TED Koleji öğrencileri

09/12/2016

SON DÖNEM BAĞIŞÇILARIMIZ

09.12.2016

Ankara TED Koleji Kişisel Gelişim ve Psikoloji Kulübü Öğrencileri ve Kulüp Başkanı Öğretmen Tijen Yücesoy, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’nın Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Genel Başkan E. Tümgeneral Tamer Büyükkantarcıoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı E. Tümgeneral Sadık Çelikörs tarafından kabul edilen öğrenciler, 10 Kasım’da Atatürk’ün sevdiği çiçek olan kasımpatı satışı organizasyonundan elde edilen geliri ve kendi aralarında topladıkları bağışı vakfımıza takdim etti.

Mehmetçik toplantı salonunda ağırlanan Yücesoy ve öğrencilere hitaben konuşan Büyükkantarcıoğlu, ‘’Bugün vakfımız için çok müstesna bir gün. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerin böylesine anlamlı bir iş yapması bizleri de duygulandırdı’’ dedi.

Lâl Demir, Işıl Sevim, Defne Eker, Zeynep Koşer, Güzde Gür, Şehir Alptekin, Ekin Orhanerden oluşan kulüp adına duygularını ifade eden Yücesoy ise, ‘’Burada olduğumuz için çok mutluyuz, Okulumuzda bağış rekoru kırarak size gelmemiz ise bizi daha da gururlandırdı. Şeklinde konuştu.

Konuklara vakıf hakkında yapılan kısa bilgilendirme ve tanıtımın ardından, topladıkları bağışları E. Tümgeneral Tamer Büyükkantarcıoğlu’na takdim eden Tijen Yücesoy ve öğrencilere, plaket ve beratları verildi. 

SON HABERLER