TSK Mehmetçik Vakfı’nda görev süresini dolduran yönetici ve temsilciler, Vakfa hizmet bayrağını yeni isimlere teslim etti.

 

 

Görev süresi 14 Nisan 2017 itibari ile sona eren Genel Müdür Yardımcısı E. Tümgeneral Sadık ÇELİKÖRS, Mehmetçik Vakfı’nın Ankara’daki Genel Müdürlüğü’nde bulunan Mehmetçik Salonu’nda düzenlenen bit törenle, görevini E. Tuğgeneral Mustafa ŞENOL’a devretti.

Törende tüm Vakıf çalışanlarına şükranlarını ileten ÇELİKÖRS, ‘’Burada hep mutlu anlar yaşadık, yardım alanlarla da, bağışçılarımızla da bir aile gibi olduk. Benden sonra görevi devralan E. Tuğgeneral Mustafa ŞENOL’un da vakfı daha iyi yerlere taşıyacağına eminim’’ şeklinde konuştu.

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Tamer BÜYÜKKANTARCIOĞLU ise ÇELİKÖRS’e mesai mevhumu gözetmeksizin yürüttüğü görevi süresince Vakfa yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, bir hizmet plaketi takdim etti.

Mehmetçik Vakfı’ndaki bayrak değişimi, temsilciliklerde de devam etti. Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Tamer BÜYÜKKANTARCIOĞLU’nun katıldığı devir-teslim törenlerinde İzmir ve İstanbul Avrupa Yakası Temsilcilerine hizmet şilti verilerek teşekkür edildi ve yeni isimlere başarılar dilendi.

Bu kapsamda 11 Nisanda gerçekleştirilen devir-teslim töreniyle İstanbul Avrupa Yakası Temsilcisi E. Kur. Albay Mustafa AKYOL’un yerine E.Alb. Gürkan GÜLÇİN, 13 Nisanda gerçekleştirilen devir-teslim töreniyle ise İzmir Temsilcisi E. Tuğgeneral Mehmet ŞAHİNGÖZ’ün yerine E. Albay Ahmet TUNCER göreve başlamış oldu.