Ben Şehit kızı Neslihan TORUN

Uzman Fizyoterapist Neslihan TORUN. 

26 yaşında. Babası Şehit. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek lisans Programı mezunu.

Ben Şehit kızı Neslihan TORUN. Mehmetçik Vakfının varlığını okula başladığım ilk günden itibaren hissetmiş ancak tanışma imkânı bulamamıştım. Eğitim hayatımın her aşamasında manevi desteğini ve varlığını hissettiğim ikinci ailem TSK Mehmetçik Vakfı ile gerçek anlamda tanışma fırsatını son düzenlenen kültür gezisinde buldum.

Biz Mehmetçik çocukları için en ince ayrıntısına kadar düşünülüp hazırlanan Kültür gezileri sayesinde, ülkemizin kültür miraslarını daha yakından görme imkânına eriştik. Bu gezide tanışma fırsatı bulduğumuz Türkiye’nin dört bir yanından gelen kardeşlerimizle beraber gülüp, beraber eğlendik ve yalnız olmadığımızı hissettik. Mehmetçik Vakfı gibi varlığını her zaman hissettiren, çatısı yüce Türk Bayrağımız olan, kocaman değerli bir ailenin üyesi olmak gurur veriyor.

Biz Mehmetçik çocuklarının yanında olan ve varlıklarını hissettiren değerli Vakıf personeli ve kıymetli bağışçılarımıza teşekkürü bir borç biliyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Önceki Sonraki