Ben Şehit kızı Av. Kübra ELİAĞIR

Kübra ELİAĞIR
24 yaşında. Babası Şehit. İstanbul Ticaret Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı Öğrencisi ve Avukat.

Ben Şehit kızı Av. Kübra ELİAĞIR. Babam Şehit olduğunda, bir buçuk yaşındaki kızını, kocaman bir aileye emanet edip gitmiş bu dünyadan. Ben kendimi, dünyayı bilmezken, Mehmetçik Vakfı beni çoktan bulmuş ve bağrına basmış. 

İlkokuldan üniversiteye ve hatta yüksek lisans eğitimime kadar elimi hiç bırakmayan, maddi ve manevi desteğini tüm samimiyetiyle üzerimde hissettiren Mehmetçik Vakfı aileme sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 

Eğitimim boyunca hiç aksatmadan sundukları maddi destek sayesinde daha rahat bir eğitim süreci geçirdim. Çatısı altında Şehit çocukları olarak bizleri buluşturup güzel arkadaşlıklar edinmemize vesile olan Mehmetçik Vakfı, yalnız olmadığımızı ve daima arkamızda olduklarını hissettirdiler. Hatta Vakfın düzenlediği bir organizasyon sayesinde tanıştığım, yaşadıklarımızı paylaşınca, kaderlerimiz nerdeyse birebir aynı diyeceğim kadar benzer bir Şehit çocuğu arkadaşımla aynı yurtta aynı odayı paylaştım. Bu duygudaşlığın ne demek olduğunu ancak yaşayan anlar. Ne mutlu bana ki; bu güzel ailenin bir parçasıyım. 

Bizlere babalarımızın yokluğunu hissettirmemeye çalışan ve bir parçası olmaktan onur duyduğum Mehmetçik Vakfı aileme, bizleri sarıp sarmalayan tüm değerli bağışçılarımıza tekrar teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. 

Önceki Sonraki